antystres

Projekt opakowań suplementu diety Zarapharm

Projekt opakowań suplementu diety Zarapharm oraz ulotki promującej nowe produkty.

Projekty powstały przy współpracy z firmą KM SYSTEM.

Opierając się na opakowaniu Kolagenu Morskiego PEPETIDE 2100 musiałam stworzyć 4 nowe, graficznie spójne projekty jednocześnie nawiązując do ich specyfiki i wyjątkowych cech produktu.
Spójność zachowałam poprzez jednakowe umiejscowienie logo firmy oraz zastosowanie podłoża metalicznego. Na każdym opakowaniu wykorzystałam również charakterystyczną falkę.

antystres

Kolagen Marine Peptides Protein Antystres charakteryzuje się obniżaniem napięcia psychicznego. Białe opakowanie w pełni oddaje spokój i wyciszenie. Widok szczęśliwej pary ma przybliżyć odbiorcy efekty możliwe do uzyskania przy stosowaniu preparatu.

ic reduce

Kolagen Marine Peptides Protein IC Reduce pozytywnie wpływa na metabolizm glukozy we krwi. Etap redukcji przedstawiony został jako przejście kolorów z ciemnej u góry do jasnej na dole. Kolor zielony nawiązuje do szczęścia i nadziei które możemy osiągnąć w walce z chorobą czy złymi nawykami żywieniowymi.

spa beauty

Collagen Marine Spa Beauty to doskonały sposób na jędrną skórę. Dlatego na opakowaniu przedstawiona została twarz kobiety z naczynkami, które kolagen pomaga zredukować.

amino premium

Collagen Marine Amino Premium to seria PREMIUM z większą dawką składników. Zastosowałam miedziany kolor na podłożu metalicznym. W połączeniu z czernią opakowanie zyskało na szlachetności.

Zobacz ulotkę

Ulotka dla nowych produktów oparta została na czystym i przejrzystym layoucie. Kolorem zostały wyszczególnione najważniejsze sentencje. Na stronie pierwszej opis nowych produktów umieściłam na tle wody głębinowej. „Pochodzi” stamtąd użyty we wszystkich produktach kolagen – najważniejsza jego cecha to to, że jest z ryb.

Zobacz ulotkę

Zobacz ulotkę

Jeśli podoba Ci się moja praca udostępnij 😉